Yhteystiedot
Tarjouspyyntö

Yhteystiedot

KT Paloturvapalvelut Oy
Y-tunnus 2819412-6

Aukioloajat
Toimipisteet arkisin, ma-pe 08:00-15:00
Vaihde arkisin, 08:00-16:00

Toimitusosoite, tavaratoimitukset, hallinto
Kalkkikiventie 9 B 2
04300 Tuusula

Asiakaspalvelu, vaihde
Valtakunnallinen
p. 010 274 2180*
info@paloturvapalvelut.fi

Tekninen johtaja
projektimyynti, turvallisuus, projektihallinta
Tarjouspyynnöt ja tarjouslaskenta
Pertti Kekkonen
p. 010 274 2182
pertti.kekkonen@paloturvapalvelut.fi

Palvelupäällikkö
turvallisuusasiantuntija, tekninen myynti
Kim Öhman
p. 010 274 2183
kim.ohman@paloturvapalvelut.fi

Palvelupäällikkö
turvallisuusasiantuntija, tekninen myynti
Paavo Lempinen
p. 010 274 2186
paavo.lempinen@paloturvapalvelut.fi

Asennustyönjohtaja
turvallisuusasiantuntija, turvatekniikka
Riki Salosaari
p. 010 274 2184
riki.salosaari@paloturvapalvelut.fi

Asennustyönjohtaja
turvallisuusasiantuntija, turvatekniikka
Tero Väisänen
p. 010 274 2180
tero.vaisanen@paloturvapalvelut.fi

Asennustyönjohtaja
turvallisuusasiantuntija, palokatkot
Risto Asikainen
p. 010 274 2180
risto.asikainen@paloturvapalvelut.fi

Toimistoassistentti
Elisa Tuominen
p. 010 274 2180
elisa.tuominen@paloturvapalvelut.fi

Toimitusjohtaja
Sopimusasiat, hallinto, projektijohto
Joona Timonen
p. 010 274 2181
joona.timonen@paloturvapalvelut.fi

Sähköasiantuntija
Sähkötöiden johtaja
Esko Kupiainen
p. 010 274 2180

Puhelujen hinnat*
Operaattorisi saattaa veloittaa 010-alkuisiin numeroihin soittamisesta.
Vaihteen gsm: 050-454 4865 / info@paloturvapalvelut.fi

Laskutus
KT Paloturvapalvelut Oy ei vastaanota kirjepostilla tai henkilökohtaisiin sähköpostiosoitteisiin saapuvia laskuja.
Kaikki laskut tulee lähettää sähköisesti projektinjohtajan antamien laskutustietojen mukaisesti.
Palvelu- ja materiaalilaskuissa tulee näkyä projektinjohtajan antama kohdekohtainen viite.

Pyydä tarjous